تبلیغات
نمایندگی کانون تکواندوكاران در استان تهران-اخبار تکواندو پایتخت-TEHRAN TAEKWONDO ASSOCIATION - سازمان حفظ دستاوردهای كانون تكواندوكاران ایران تاسیس شد.

سازمان حفظ دستاوردهای كانون تكواندوكاران ایران تاسیس شد.

 

                               سازمان حفظ دستاوردهای كانون تكواندوكاران ایران تاسیس شد.          

مهندس عبدلی پور                                                           

 پیرو مصوبه شورای مركزی، "سازمان حفظ آثار و دستاوردهای كانون تكواندوكاران ایران" فعالیت خود را آغاز كرد.

مهندس محمدعبدلی پور دبیر كانون با بیان مطلب فوق در گفت و گویی كوتاه با خبرنگار پایگاه اینترنتی كانون تكواندوكاران ایران هدف از تشكیل این سازمان را پاسداری و صیانت از ۱۴ سال تلاش صادقانه و دستاوردهای بی نظیر مجموعه كانون تكواندوكاران اعلام كرد.

عبدلی پور افزود: خروجی این مجاهدت بی نظیر به ثمر نشاندن اقدامات و فعالیت هایی است كه مجموعه های دولتی ذیربط پس از سال ها  از تكرار آن یا عاجزند و یا مدت ها بعد با الگو برداری ضعیف از كانون به آن دست یافته اند.

وی در پاسخ به این پرسش كه چارت تشكیلاتی این سازمان چگونه و مسئولیت آن بر عهده چه كسی است گفت: این سازمان همچون یك تشكل، دارای شناسنامه معتبر است و سرپرستی آن تا انتخاب مدیران اصلی بر عهده جواد مشیری است.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 9 مهر 1392    | توسط: روابط عمومی نمایندگی کانون تکواندوكاران در استان تهران    |    | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^