سازمان حفظ دستاوردهای كانون تكواندوكاران ایران تاسیس شد.

 

                               سازمان حفظ دستاوردهای كانون تكواندوكاران ایران تاسیس شد.          

مهندس عبدلی پور                                                           

 پیرو مصوبه شورای مركزی، "سازمان حفظ آثار و دستاوردهای كانون تكواندوكاران ایران" فعالیت خود را آغاز كرد.

مهندس محمدعبدلی پور دبیر كانون با بیان مطلب فوق در گفت و گویی كوتاه با خبرنگار پایگاه اینترنتی كانون تكواندوكاران ایران هدف از تشكیل این سازمان را پاسداری و صیانت از ۱۴ سال تلاش صادقانه و دستاوردهای بی نظیر مجموعه كانون تكواندوكاران اعلام كرد.

عبدلی پور افزود: خروجی این مجاهدت بی نظیر به ثمر نشاندن اقدامات و فعالیت هایی است كه مجموعه های دولتی ذیربط پس از سال ها  از تكرار آن یا عاجزند و یا مدت ها بعد با الگو برداری ضعیف از كانون به آن دست یافته اند.

وی در پاسخ به این پرسش كه چارت تشكیلاتی این سازمان چگونه و مسئولیت آن بر عهده چه كسی است گفت: این سازمان همچون یك تشكل، دارای شناسنامه معتبر است و سرپرستی آن تا انتخاب مدیران اصلی بر عهده جواد مشیری است.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 9 مهر 1392    | توسط: روابط عمومی نمایندگی کانون تکواندوكاران در استان تهران    |    | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^